Distributeurs

Zoek een verkooppunt in uw buurt

  • Merlo
  • Venieri
  • Merlo/Venieri
  • Hoofdkantoor Hulstsestraat 2
    8860 Lendelede
Hier vindt u onze dichtsbijzijnde distributeurs

Abemec

Pater van Den Elsenlaan 4
5462 GG Veghel
Tel.: +31413382911
Fax.: +31413382294
Ben Verhoeven
ben.verhoeven@abemec.nl 
Ontdek de website 

Agrotechnic

CR350 24
9175 Niederfeulen
Tel.: +352812731
Fax.: +352817427
Claude Wagner
agrotech@pt.lu 
Ontdek de website 

Baugnet

Rue Martinpa 24
4557 Tinlot
Tel.: +3285252515
Fax.: +3285252507
Jean-Louis
info@baugnet.be 
Ontdek de website 

Becoma

E3-laan 109
9800 Deinze
Tel.: +3293240443

Francis Beel
info@becoma.be 
Ontdek de website 

Bèr Huynen

Aan de Fremme 58
6269BE Margraten
Tel.: +31434584380
Fax.: +31434584381
Robert Huynen
info@berhuynen.nl 
Ontdek de website 

Bucsan Dieter

Menensesteenweg 15
8890 Moorslede
Tel.: +3256509325

Bucsan Dieter
info@merlobucsan.be 
Ontdek de website 

Deldaele Gebr

Hellestraat 63A
8587 Spiere-Helkijn
Tel.: +3256456111
Fax.: +3256456861
Roger & Marc
info@deldaelegebr.be 
Ontdek de website 

DEVAKO Machinery

Torhoutsesteenweg 329
8210 Veldegem
Tel.: +3250702712
Fax.: +3250702713
Laurens Depuydt
laurens@devako.be 
Ontdek de website 

Dick Klok Mechanisatie

Drieendijk 1d
3218 LB Heenvliet
Tel.: +31 (0)181 661 055

Joost Klok
joost@dickklok.nl 
Ontdek de website 

Gelaude

Industriepark 12
8730 Beernem
Tel.: +3250790218
Fax.: +3250791209
Luc
info@lucgelaude.be 
Ontdek de website 

Haan LMB

Zeevangsdijkje 16
1471 Kwadijk
Tel.: +31299621396
Fax.: +31299621551

info@lmbhaan.nl 
Ontdek de website 

Hermans heftrucks

Beersebaan 71
2310 Rijkervorsel
Tel.: +3233400490
Fax.: +3233400491
Leo Hermans
info@hermans-heftrucks.be 
Ontdek de website 

J.W. Hoff BV

Garstweg 8
7676 ST Westerhaar
Tel.: +31 (0)546 65 80 55

Wim Hoff
info@jwhoff.com 
Ontdek de website 

KM services

Esserstraat 24
8550 Zwevegem
Tel.: +3256711655
Fax.: +3256711246
Kurt Mespreuve
info@kurtmespreuve.be 
Ontdek de website 

Kumps Johnny

Langeheidestraat 7
3040 Ottenburg
Tel.: +32478648955


 
 

Lima Heftruck Service

Afrikastraat 1
6014CG Ittervoort
Tel.: +31475565900
Fax.: +31475566656
Guido Jaspars
gjaspars@lima-group.nl 
Ontdek de website 

Maes & Zn

Bredaseweg 1
2322 Minderhout Hoogstraten
Tel.: +3233143207
Fax.: +3233147720
Guy
guy@maes-nv.be 
Ontdek de website 

Maes Kasterlee

Turnhoutsebaan 212
2460 Kasterlee
Tel.: +3214850162
Fax.: +3214850481
Ivan
ivan@maes-nv.be 
Ontdek de website 

Mobiel Atelier / Aerts Sjef

Blauwbergsesteenweg 121
2230 Herselt
Tel.: +3214543662
Fax.: +3214544663
Sjef Aerts
sjef@aerts-herselt.be 
Ontdek de website 

Momac

Au Tige de Villers 3
4520 Wanze
Tel.: +3285273399

Guy Offermans
g.offermans@momac.be 
Ontdek de website 

Moulin

Grand Route 271
7530 Gaurain-Ramecroix
Tel.: +3269669966
Fax.: +3269669969
Bernard
bernardmoulin@skynet.be 
Ontdek de website 

Mulder Mechanisatie

Vogelshemweg 5
9514BT Gasselternijveen
Tel.: +31599512525
Fax.: +31599512066

mulder@muldermechanisatie.nl 
Ontdek de website 

Nijssen - Venieri

Industriepark zone B nr 3 bus 11b
2220 HEIST-OP-DEN-BERG
Tel.: +32 (0)499 59 68 98

Olivier Nijssen
olivier.nijssen@telenet.be 
Ontdek de website 

Ponderosa (The)

Steenweg Deinze 106A
9810 Nazareth
Tel.: +3293861989
Fax.: +3293861486
F. Donkels
marnix@the-ponderosa.com 
Ontdek de website 

Pullinckx Pascal

Chaussée de Tirlemont 581
1370 Zétrud-Lumay
Tel.: +3210812138
Fax.: +3210811700
Pascal
pascal@pascalpulinckx.be 
Ontdek de website 

Tjitte de Wolff L.M.B.

Gaestdyk 60 A
8422 MZ Tjerkgaast
Tel.: +21 (0)514 53 15 74

Ronald Sieperda
ronald@tjittedewolff.nl 
Ontdek de website 

Van Steerteghem

St. Niklaasstraat 187
9170 St. Gillis-Waas
Tel.: +3237705296
Fax.: +3237070537
Wim & Raf
info@vansteerteghem-gebroeders.be 
Ontdek de website 

Vanderroost Frans & Zn

Zwaanstraat 5
1570 Tollembeek
Tel.: +3254588265
Fax.: +3254587847
Jose
nvvanderroost@skynet.be 
Ontdek de website 

Vanryckeghem

Vlaanderenlaan 22
8970 Poperinge
Tel.: +3257797555

Guy
info@bvbavanryckeghem.be 
Ontdek de website 

Verreikercentrum Midden Nederland

Matendijk 9
6733 WEKEROM
Tel.: +31 318483469

Henk Bosmans
henk@vc-mn.nl 
Ontdek de website 

Verschoor Handel & Techniek

Genderensedijk 15a
4265 JJ Genderen
Tel.: +31416352472
Fax.: +31416351398
Leo Verschoor
info@verschoorbv.com 
Ontdek de website 

Vidts

Rue de Chièvres 6
7050 Herchies
Tel.: +3265229585
Fax.: +3265227052
Pierre
pierre.vidts@skynet.be 
Ontdek de website 

Weevers

Oogstweg 33
3899BG Zeewolde
Tel.: +31365221571
Fax.: +31365222114
Andreas Weevers
zeewolde@weeversbv.nl 
Ontdek de website 

Weststrate Gebr.

Zuidweg 13-15
4413ZH Krabbendijke
Tel.: +31113502610
Fax.: +31113506146

info@gebrweststrate.nl 
Ontdek de website 
Deze website wilt gebruik maken van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren. Gelieve aan te geven of u deze cookies al dan niet wenst te aanvaarden. Aanvaarden Meer informatie