Distributeurs

Zoek een distributeur in uw buurt

Hier vindt u onze dichtsbijzijnde distributeurs

Abemec

Pater van Den Elsenlaan 4
5462 GG Veghel
Tel.: +31413382911
Fax.: +31413382294
Ben Verhoeven
ben.verhoeven@abemec.nl 
Ontdek de website 

Agrotechnic

CR350 24
9175 Niederfeulen
Tel.: +352812731
Fax.: +352817427
Claude Wagner
agrotech@pt.lu 
Ontdek de website 

Becoma

E3-laan 109
9800 Deinze
Tel.: +3293240443
Francis Beel
info@becoma.be 
Ontdek de website 

Bèr Huynen

Aan de Fremme 58
6269BE Margraten
Tel.: +31434584380
Fax.: +31434584381
Robert Huynen
info@berhuynen.nl 
Ontdek de website 

Bernaerts Mechanisatie

Veldvoort 20
2990 Wuustwezel
GSM:+32 474 288 341
Dries Bernaerts
info@bernaertsmechanisatie.be 
Ontdek de website 

Bijker Mechanisatie Nijeveen BV

Nijverheidsweg 7
7948 NE Nijeveen
Tel.: +31522491223
Jan van der Vegt
verkoop@bijkernijeveen.nl 
Ontdek de website 

Bucsan Dieter

Menensesteenweg 15
8890 Moorslede
Tel.: +3256509325
Bucsan Dieter
info@merlobucsan.be 
Ontdek de website 

Deldaele Gebr

Hellestraat 63A
8587 Spiere-Helkijn
Tel.: +3256456111
Fax.: +3256456861
Roger & Marc
info@deldaelegebr.be 
Ontdek de website 

DEVAKO Machinery

Torhoutsesteenweg 329
8210 Veldegem
Tel.: +3250702712
Fax.: +3250702713
Laurens Depuydt
laurens@devako.be 
Ontdek de website 

DNL Machines B.V.

Hoenkoopse Buurtweg 28
2851 AK Haastrecht
Tel.: +31 (0)182 38 39 32
GSM:+31 6 25370942
Diederik Van Hattem
info@dnlonline.nl 
Ontdek de website 

DTH Mechanisatie

Grotenoord 28
3341 LT Hendrik Ido Ambacht
Tel.: 0031/7868170000
GSM:0031613234292
Ico Koolmees
info@dthmechanisatie.nl 
Ontdek de website 

ETS Gérard Cuvelier SA

Rue Wilson 84
7340 Colfontaine
Tel.: +32 65 67 40 63
Fax.: +32 65 66 59 45
Gérard Cuvelier
gcw@skynet.be 
Ontdek de website 

FTS Service Specialist (Ambulant)

Cairostraat 53
3047 BB ROTTERDAM
Tel.: +31 10 229 2737
GSM:+31 6 315 45921
Khalid Fadis
info@verreikerspecialist.nl 
Ontdek de website 

Gebr. Ezendam B.V.

Oonksweg 35
7622 AW Borne
Tel.: +31 (0) 74 267 06 35
GSM:+31(0)6 10 85 81 42
Edwin Vehof
edwin@ezendamborne.nl 
Ontdek de website 

Gelaude

Industriepark 12
8730 Beernem
Tel.: +3250790218
Fax.: +3250791209
Luc
info@lucgelaude.be 
Ontdek de website 

Haan LMB

Zeevangsdijkje 16
1471 Kwadijk
Tel.: +31299621396
Fax.: +31299621551
Bart Haan
info@lmbhaan.nl 
Ontdek de website 

Hermans heftrucks

Beersebaan 71
2310 Rijkervorsel
Tel.: +3233400490
Fax.: +3233400491

info@hermans-heftrucks.be 
Ontdek de website 

J.W. Hoff BV

Garstweg 8
7676 ST Westerhaar
Tel.: +31 (0)546 65 80 55
Wim Hoff
info@jwhoff.com 
Ontdek de website 

Klein Nibbelink Bredevoort Land- en Tuinbouwmechanisatie

Winterswijksestraat 61
7126 AA Bredevoort
Tel.: +31 (0)543 451 254
Gert-Jan Wikkerink
verkoop@kleinnibbelink.nl 
Ontdek de website 

Kumps Johnny

Langeheidestraat 7
3040 Ottenburg
Tel.: +32478648955

 
 

Kuperus Oudehorne BV

Schoterlandseweg 40
8413 NB Oudehorne
Tel.: +31 517 541214
Gooitzen Wiebe Kuperus
info@kuperus.frl 
Ontdek de website 

Lima Heftruck Service

Afrikastraat 1
6014 CG Ittervoort
Tel.: +31475565900
Fax.: +31475566656
Thomas Kuijpers
tkuijpers@lima.nl 
Ontdek de website 

LMB Jan van den Berg

Industrieweg 1
6651 KR Druten
Tel.: +31 487 51 23 10
Jan van den Berg
jan@bergtrac.nl 
Ontdek de website 

Maes & Zn

Bredaseweg 1
2322 Minderhout Hoogstraten
Tel.: +3233143207
Fax.: +3233147720
Guy
guy@maes-nv.be 
Ontdek de website 

Maes Kasterlee

Turnhoutsebaan 212
2460 Kasterlee
Tel.: +3214850162
Fax.: +3214850481
Ivan
ivan@maes-nv.be 
Ontdek de website 

Mobiel Atelier / Aerts Sjef

Blauwbergsesteenweg 121
2230 Herselt
Tel.: +3214543662
Fax.: +3214544663
Sjef Aerts
sjef@aerts-herselt.be 
Ontdek de website 

Momac

Au Tige de Villers 3
4520 Wanze
Tel.: +3285273399
Guy Offermans
g.offermans@momac.be 
Ontdek de website 

Moulin

Grand Route 271
7530 Gaurain-Ramecroix
Tel.: +3269669966
Fax.: +3269669969
Bernard
info@bernard-moulin.com 
Ontdek de website 

Mulder Mechanisatie

Vogelshemweg 5
9514BT Gasselternijveen
Tel.: +31599512525
Fax.: +31599512066
Harrie Mulder
mulder@muldermechanisatie.nl 
Ontdek de website 

MV Services

Esserstraat 24
8550 Zwevegem
Tel.: +32 56 71 12 46
GSM:0475 40 20 10
Kurt Mespreuve
info@mvservices.be 
 

Ponderosa (The)

Steenweg Deinze 106A
9810 Nazareth
Tel.: +3293861989
Fax.: +3293861486
F. Donkels
marnix@the-ponderosa.com 
Ontdek de website 

Pullinckx Pascal

Chaussée de Tirlemont 581
1370 Zétrud-Lumay
Tel.: +3210812138
Fax.: +3210811700
Pascal
pascal@pascalpulinckx.be 
Ontdek de website 

Siderius Heftrucks Friesland

Bitgumerdyk 21
9041 CB BERLIKUM
Tel.: +31 6 53 32 90 12
Jan Yke Algra
janyke@sideriusheftrucks.nl 
Ontdek de website 

Siderius Heftrucks Groningen

Flensburgweg 10A
9732 TN Groningen
Tel.: +31 6 53 32 90 12
Jan Yke Algra
janyke@sideriusheftrucks.nl 
Ontdek de website 

Tjitte de Wolff L.M.B.

Gaestdyk 60 A
8422 MZ Tjerkgaast
Tel.: +21 (0)514 53 15 74
Ronald Sieperda
ronald@tjittedewolff.nl 
Ontdek de website 

Van Steerteghem

St. Niklaasstraat 187
9170 St. Gillis-Waas
Tel.: +3237705296
Fax.: +3237070537
Wim & Raf
info@vansteerteghem-gebroeders.be 
Ontdek de website 

Vanderroost Frans & Zn

Zwaanstraat 5
1570 Tollembeek
Tel.: +3254588265
Fax.: +3254587847
Jose
nvvanderroost@skynet.be 
Ontdek de website 

Vanryckeghem

Vlaanderenlaan 22
8970 Poperinge
Tel.: +32 57 79 75 55
GSM:0475 87 37 17
Guy
info@bvbavanryckeghem.be 
Ontdek de website 

Verreiker Handel en Techniek

Genderensedijk 15a
4265 JJ Genderen
Tel.: +31416352472
Fax.: +31416351398
Arnoud Smelt
asmelt@smb-genderen.nl 
Ontdek de website 

Verreikercentrum Midden Nederland

Matendijk 9
6733 WEKEROM
Tel.: +31 318483469
Henk Bosman
henk@vc-mn.nl 
Ontdek de website 

Vidts

Rue de Chièvres 6
7050 Herchies
Tel.: +3265229585
Fax.: +3265227052
Pierre
pierre.vidts@skynet.be 
Ontdek de website 

Weevers

Oogstweg 33
3899BG Zeewolde
Tel.: +31365221571
Fax.: +31365222114
Andreas Weevers
zeewolde@weeversbv.nl 
Ontdek de website 

Weststrate Gebr.

Zuidweg 13-15
4413ZH Krabbendijke
Tel.: +31113502610
Fax.: +31113506146

info@gebrweststrate.nl 
Ontdek de website 
Deze website maakt gebruik van cookies De website van De Lille nv gebruikt functionele cookies. In het geval van het analyseren van websiteverkeer of advertenties, worden ook cookies gebruikt voor het delen van informatie, over uw gebruik van onze site, met onze analysepartners, sociale media en advertentiepartners, die deze kunnen combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun diensten.
Toon details Verberg details